Hogyan tudom csak a saját távirányítójával irányítani a Samsung TV-met?

Figyelt kérdés

Van két nem is egyforma Samsung készülékem amiknek a távirányítói egymást kapcsolgatják. Azt szeretném, hogy mindegyik csak a sajátját kezelje és a másikat ne. Mit kell ehhez tenni?

Két hasonló TV van egymás mellett és nagyon rossz, hogy amikor az egyiken kapcsolnék valamit, a másik is csinálja.



2016. szept. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak a szerviszben tudnák megoldani.
2016. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felaldozol egy vizszintesen/fuggolegesen polarizalt 3D szemuveget, a lencseket kettevagod, az egyik lencse felet a tavkapcsra ragasztod a masik felet a teve infra vevojere. A masik lencset a masik tavkapcsra/tevere.
2016. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem LG van és a távirányítót párosítani kell a készülékkel.

Nem tudom van-e ilyen lehetőség a tiéden.

2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Keresem a Samuban, de nem találom. Ezt a párosítást a menüben hogy lehet elérni? Mármint LG-nél? Milyen típusban van ez benne?
2016. szept. 8. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is két távirányítót használok, bekapcsolás és hang: a sajátja (ez is Samsung), csatornákhoz a modemét. IPTV.
2016. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!