FFortin kérdése:

Sony DVD felvevő a DIGI KábelTV csatornáinak csak a felét látja, ha sorba kötöm a box elé, hogyan lehet megkleresni a többit?

Figyelt kérdés

Hasonló kérdéseket átnéztem, de erre nem találtam választ, bocs, ha mégis volt::

adott egy DigiTV kábel, egy Sony RDR HX510 felvevő (10éves, HDMI kiment nélkül) és egy elég új Philips TV. Úgy próbáltam megoldani, hogy sorba kötöttem: antenna bejön a DVD-be, onnan továbbmegy settop boxba, az összekötve HDMIn a tévébe (DVD-t scart-hdmi combóval kötöttem be a TVbe). DVD felvevő csatornakeresője a csatornák felét találja meg, HBO-kat nem, BBC Earthöt nem, RTLII:t nem stb.

Tudna valaki más összekötési lehetőséget (próbálgattam mindenfélét, nem ment), vagy lehet tudni az okot?

kösz!!!



2016. szept. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlenül van a settop box, azok a csatornák kódoltak, azokat nem fogja megtalálni a dvd felvevö. Meg a csatornák, amiket nem találsz a digitális csomagban van nem? A 10 éves dvd felvevőben szerinem nincs digitális tuner.

A tv-n, vagy a settop boxon van scart csatlakozó?

2016. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy nézem, azok valóban az analógok lehetnek, kösz a tippet!

Scart sem a tv-n, sem a boxon nincs, csak hdmi,a dvd felvevőt egy hdmi-scart átalakítóval kapcsolom össze a tv-vel.

Akkor az nem működik, hogy vhogyna a digi boxból kijövő jelet vigyem be a DVD felvevőbe, ha jól értem? (a box elvileg tud felvenni, de eddig bármit csatlakoztattam hozzá, közölte, hogy nem elég neki a hely (250GB)

2016. szept. 11. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Rca csatlakozó sincs a settop boxon? Nézegettem a digi boxait, elvileg lennie kell. Ha van, akkor ilyen kábellel összetudod kötni. [link]
2016. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!