Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen virtuális valóság...

Milyen virtuális valóság szemüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Ugye 2016-ban a Samsung telefonokhoz is adtak ki VR gear szemüveget és a Sony is a PS játékokhoz. Sajnos a samsung más mobilkészülékkel nem kompatibilis, a sony pedig csak PS játékokhoz, szóval tanácstalan vagyok milyen szemüveget vegyek Sony telefonhoz. Már a legolcsóbbaktól kezdve a legdrágábbig megnéztem, de nem tudok dönteni. Ötleteket, tapasztalatokat várok :) Köszi

2016. szept. 16. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Üdv!

Először is győződj meg róla, hogy van-e a telefonodban giroszkóp. Gsm arénán keress rá a telefonodra és a szenzoroknál ha ott van a giró, már fél siker. Bocsi, hogy ezzel kezdem, de sokak panaszkodtak már, hogy miért nem jó nekik stb, pedig elfordul a képernyő ha a telefont elfordítja, amihez semmi köze a giroszkópnak mellesleg. Sajnos a mostani legtöbb közép, felső közép kategóriás telefonokba nem tesznek. A másik fontos dolog, hogy a telefonodnak minimum!!! 1920x1080 as felbontása legyen, mert elég pixeles tud lenni a kép. Ha ezek megvannak jöhet a headset. Igazából rengeteg félét gyártanak már, szinte egy kaptafára készül mindd, de a lényeg, hogy lehessen állítani a lencséket egymástól függetlenül, hogy kényelmes legyen, valamint még nagyon fontos, hogy adjanak hozzá bluetooth os kontrollert, mert rengeteg program, játék igényli és elég macera ki-be rakni a telót, hogy kézzel nyomkodj, a játékok zömét meg csak kontrollerrel tudod játszani. Nézz szét a pcx en, vagy hasonlo webshopon. Nagyon nagy csodát nem kell tőle várni, a mobil vr a béka segge alatt van még, ez főleg a játékokon látszik.

2016. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én éppen ma rendeltem a Vaterárol egy vr box-ot ajándék kontrollerrel poton 6000 ft szállítással
2016. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!