K.m.1898 kérdése:

Miért nem működik a hifim?

Figyelt kérdés
Aiwa NSX-SZ40 típusú hifi. Az lenne a problémám, hogy a hifim nem kapcsol be...Amikor megnyomom a bekapcsolás gombot, csak villan eggyet a LED, de bekapcsolni nem akar. Mi lehet a baja? (Tudom hogy régi hifi, de nagyon szeretem, és újat nem szeretnék venni, úgyhogy ha kérhetném, az ilyen válaszokat, hogy "vegyél újat" mellőzzük :)) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. szept. 16. 19:31
 1/5 Szirty ***** válasza:

Nagyjából olyan a kérdésed mint ha valaki azt kérdeznié miért nem indul az autója.


Lehet neki pár oka... :)


Én azt mondanám, hogy tápegység gondja van.

2016. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! :) Gondolom akkor azt ki kéne cseréltetni..!:/
2016. szept. 16. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kapcsoló nem jó rajta, tényleg több oka lehet, ezt így nem lehet eldönteni.
2016. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ettől többet sajnos messziről nem nagyon lehet segíteni. Itt minden le van írva, kapcsolási, beültetési rajz, alkatrészlista, feszültségértékek (az egész táp részt nehéz lenne cserélni, mert integrálva van)

2016. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!