Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FIIO X1 lejátszónál tapasztalt...

Ypszilon1980 kérdése:

FIIO X1 lejátszónál tapasztalt valaki olyat, hogy a basszusokat nem tudja kiemelni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ilyen lejátszóm. Eddig nem jó minőségű fülhallgatókkal használtam, most beruháztam egy Rich Bass System logóval ellátott fülesre, persze ez sem egy minőségi, de jobb, mint az előzőek. Viszont a gondom az vele, hogy hiába eq-zom ki a mélyeket, basszus szinte semmi rajta. Azt vettem észre és több fülessel is próbáltam, hogy ami 102db fölötti, annál nem tudja a basszust kiemelni a lejátszó, hiába bass system meg hasonló logóval van ellátva, de ugyanezek a fülesek a régi Iaudio D2 lejátszómmal tökéletesen hozza a basszusokat, a telt hangzásokat.

2016. szept. 18. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd le a közép- és magastartományt?
2017. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!