Xbox 360 vagy PS3?

Figyelt kérdés

Jó , tudom,... már elavult kérdés, de... most vannak meg hozzá az anyagiak, és most nagyon rápörögtem.


Szóval szerintetek? (Pls. fejtsétek ki a véleményeteket)


Én úgy vélem sokkal többen hívei az xbox-nak, mint a PS-nek! Miért?


Szóval, lényegében most, a PS3 melletti meggyőzést szeretném kicsit hallani.


Válaszokat, köszönöm! 16/F



2016. szept. 19. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:

ÁR?

HARDVER SZOFTVER?

EXKLUZÍV JÁTÉKOK?

MULTIPLAYER?

SINGLEPLAYER?


sorry, a helyesírásért. :*

2016. szept. 19. 17:35
 2/8 anonim válasza:

nem érdemes előző generációs konzolokat venni, már szinte minden az újakra jönnek :/

de egyébként meg ahogy én látom, M.o.-n tényleg jobban kedvelt az xbox egy kicsit:3 viszont úgy összességében mindenhol meg eléggé sokat szapulják xD és sokan inkább ps-re szavaznának

2016. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

PS mellett csak azért gondolkozok, mivel (állítólag sokkal) több exkluzív játék van rá.


ÍÍÍááá, nem görcsöltem rá.... :/ :/

2016. szept. 19. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy lehet eldönteni, hogy két kérdést kell feltenned magadnak:

- Akarsz játszani pl halo-val? mert akkor xbox. infamous? mert akkor ps.

- Akarsz multizni haverokkal? mert akkor olyan ami nekik is van.


2 Szempont van: exluziv játékok és a multizás.

2016. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2: ok, hogy újak nagy valószínűséggel nem lesznek, de 2006 és 2014 közt azért nem 3 darab játék jött ki rá, amik még mindig játszhatóak. Én is pont ezért vettem előző generációs konzolt, mert nagyobb volt a választék. Majd ps4-et veszek 2-3 év múlva...
2016. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360 általánosan népszerűbb és a multiplatform játékok nagyrésze jobban fut rajta. Exkluzívok mindkettőre vannak dögivel, csak PS3ra az utolsó években jöttek ki a legjobbak X360ra meg az elején-közepén.
2016. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem vagyok szakértő, csak egy átlag felhasználó. Nekem volt PS3-am, Xbox 360-am. Mind a 2 nagyszerű gép azt előre le szeretném szögezni. Ami a PS-ben tetszett, azok az exkluzív játékok, a menü és maga az egész. Nagyon felhasználó barát, könnyű eligazodni rajta. A játékok mai szemmel nézve is nagyon jól néznek ki rajta, szerintem még viszonylag sokan játszanak online is. 2 hátránya van, az egyik nagyon komoly a másik ízlés és preferencia kerdese: a komoly az az, hogy a játékokat nem telepíti fel, hanem lemezről futtatja. Ez azt eredményezi, hogy 2 és fél vagy 3 évente fejet kell cserélni benne. A másik meg a kontroller. Tény, ha hozzászokik az ember egész kényelmes, de egy xbox sokkal jobb ilyen téren.És persze ingyenes az online szolgáltatás. Én a megjelenés napjától egészen 2012-ig használtam nagy örömmel (első szériás FAT gép 80GB-os)

Az xbox is jó. De ezt csak 1 évig használtam. Mégpedig azért mert az exkluzív címek számomra siralmasak voltak. Játszottam a Halo-val (3,4) illetve a Gears of War-ral, és szerintem a közelében nincs egy Killzone-hoz vagy egy Resistance sorozathoz (ez számomra az etalon a mai napig, mind a 3 részét rongyosra játszottam). A Gran Turismo-ról nem is beszélek. Illetve az online szolgáltatás fizetős, a menürendszere borzalom (átláthatatlan káosz). És ami idegesítő, hogy ezer évig jelentkezik be a profilodba, a wi-fi modemje hulladék, nincs rajta optikai csatlakozó. A kontroller elemmel működik, ami kritikán aluli. Most igazából csak rosszakat írtam róla, de vannak jó tulajdonságai is. Pl a játékok feltehetőek, a kontroller nagyon kényelmes (először kicsit furcsa de nagyon jó lesz). De összességében egy PS számomra jobb volt.


Én jelenleg egy PS4 tulaj vagyok, ami nagyon jó, a 360 után felüdülést okozott számomra. Gyönyörű felhasználói felület, jó kontroller (hál istennek kidobalhattam a rengeteg elemet 😂 ) és a játékok fantasztikusak (kevés az exkluzív, de akad jó, és nosztalgianak ott vannak a remestered kiadások). Röviden ennyi. Ha kérdésed van, szívesen segítek.


UI: Ha a PS-t választod, jelölj be ismerősnek, és a Resistance-t ne hagyd ki 😃

2016. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!


Az lemaradt, hogy Xboxbol az új E szériás, 500GB-os modellek volt.

2016. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!