Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyógyszertári glicerin jó e...

Gyógyszertári glicerin jó e cigi újratöltésére?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt nem tudom, de szakboltokban lehet e-cigihez venni ilyet, szóval nem éri meg kísérletezni szerintem.
2016. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Rá van írva, hogy e-liquid? Mert ha nincs, akkor nem.
2016. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Az e-cigi lötyije az nem tiszta glicerin, hanem propolén-glikol és glicerin keveréke. Kizárt, hogy gyógyszertári glicerin olcsóbb legyen, nem értem, miért kockáztatnál.
2016. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Propilén glikol ÉS/VAGY növényi glicerin az e-cigi folyadék összetétele. Lehet csak ez, vagy csak az is.

Az egyik a gőzképzésért, a másik az ízért felelős, ezeket lehet variálni ízlés szerint.


Igenis lehet a gyógyszertári glicerint használni, de nem érdemes, mert az max. 85%-os, a többi víz. Azúrban lehet kapni 99.5%-os glicerint, és propilén-glikolt egyaránt.


Ehhez kell/lehet hozzáadni e-cigi aromát ill. nikotint, de az utóbbit nem javaslom, mert tudtommal itthon már tilos, csak olyan Nemzeti Dohányboltban szabad venni nikotinos folyadékot, ahova be vannak ülve az e-cigisek is.

2016. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) abban még tudnátok segíteni hogy mennyi desztilált vízzel kell higítani a glicerint? Pl 30% deszt víz + 70% glicerin...
2016. szept. 23. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a neten rengeteg oldal foglalkozik ezzel.
2016. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neten utánanéztem ennek de ott csak az van hogy pg és vg aranytol fugg az ize es a fustmennyisege de nemtudom hogy deszt viz egyaltalan kell e bele
2016. szept. 23. 16:29
 8/9 anonim válasza:
Eleinte öntöttem hozzá desztvizet, de már nem, mert nekem attól hamarabb "elillant" a keverék íze.
2016. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2016. szept. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!