Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom mi a neve? Ezerszer...

Tihy44 kérdése:

Nem tudom mi a neve? Ezerszer rákerestem, de sehol sem kaptam megfelelő információt. Például van nekem egy telefonom, aminek a hátuljára fel akarok valamit írni, ami le is kophat idővel, mint pl: a távirányítóról a számok, betűk.

Figyelt kérdés
Nem gravírozást értek ezalatt. Valaki segítene, és megmondani, hogy hogy hívják ezt a szerkezetet, amivel csinálják? (Tudom, hogy hülye kérdés, de tanácstalan vagyok)

#nyomtatás #lekopható festék
2016. szept. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Feliratozásra, emblémázásra gondolsz?
2016. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szitázásra gondolsz? Rá akarod szitáztatni a feliratot?
2016. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,de nem pólokra,hanem elektronikai eszközre szeretném feliratni-
2016. szept. 22. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt tamponnyomással csinálják (tényleg, nem vicc.)


https://www.youtube.com/watch?v=TacIn4RHOZU

2016. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kerestem. A másik kérdésem az lenne,hogy mennyibe kerül az ilyen,én pl rá szeretném nyomtatni a külső akkumulátoromra,hogy hány mAh erősségű.Ez kb mennyi?
2016. szept. 22. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.:)
2016. szept. 22. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű felirat, akkor az alfaset/letraset betűk is megfelelhetnek. Ezt csak át kell satírozni, anno így feliratoztam az erősítőim jó részét.
2016. szept. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!