GerIta kérdése:

Ha laggol a laptopomon egy játék, akkor mit tehetek azért, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
( Assassin's Creed II )

2016. szept. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? Típus, specifikáció vagy valami?
2016. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a laptopod hardverileg gyenge, sokat nem tudsz tenni - lejjebb veszed a felbontást, árnyékokat, anisotropikus szűrést stb. kikapcsolod. Játszható lesz ugyan a játék, de okádék lesz ránézni...
2016. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az információ kevés. Milyen laptopod van?

Lehet gyenge a hardver benne.

Lehet 100 éve volt feltelepítve a Windows, és ráférne a gépedre egy friss install.

Lehet olyan koszos a géped belül, hogy arra is ráférne egy pucolás.

Stb.

2016. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leveszed a beállításokat. Pl ha fullhd-n van, elég a hd. Vagy még kisebb felbontás. A textúrákat is leveszed minimumra.


Ha gyenge/régi a gép, akkor sokat nem tehetsz. Esetleg egy újratelepítés dobhat rajta. Mindent lementesz, ami fontos, és így a sok szemét törlődik.


Ha új gép, csak gyenge, és van rajta usb type-c csatlakozó, akkor veszel hozzá egy razer core-t és egy videokártyát, aztán máris hasítani fog a gép. Bár annyi pénzért asztali gépet vegyél inkább... főleg hogy a core nem biztos hogy támogatja a géped.

2016. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A beállításokat már levettem, de még mindig laggol.

Samsung RV509-em van, már számtalan alkalommal szét lett szedve, és majdnem minden alkatrészét nagyobb kapacitásúra cseréltem. Így aztán nem tudom pontosan, hogy milyen teljesítményű.

2016. szept. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!