Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 joy-hoz van akkumuláto...

Xbox360 joy-hoz van akkumulátorom, mivel tudom azt feltolteni?

Figyelt kérdés

Usb s csatlakozója van a toltonek. Az xboxba szoktam bedugni, kb 1 percig pirosan világít utána átvált zoldre.

1 napot sem bir ki..

A másik joyban pedig sima varta elem van es az mar 2 hete birja.


2016. szept. 26. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Meddig szoktad bedugva hagyni? Biztos hogy nem tölti fel egy perc alatt. Emellett ha már régi lehet, hogy elhasználódott és tönkrement és már nem lehet feltölteni. Ezek az akkumulátorok ugyanolyan tölthető elemek amik csak valahány töltést bírnak ki. Egyébként a géphez kapható akku pakkok nem túl jók. Ha hosszú időre szeretnél tartósat akkor vegyél "eneloop" márkájú elemeket, 4dbot töltővel összecsomagolva és akkor mindig kettőt használsz és kettőt töltesz. Akár hetekig is bírják egy töltéssel.
2016. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem regi. Teljesen uj!!

Tobb oran keresztul toltottem, de igy sem birt ki egy napot sem.

2016. szept. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!