Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható hangszórót szeretné...

Hordozható hangszórót szeretnék készíteni. Milyen hangszórót válasszak?

Figyelt kérdés

Saját magam szeretnék összerakni bluetooth hangszórót, melybe egy mélynyomót is (nyilván nem kell olyan nagy teljesítmény, mivel akkumlátorról fog üzemelni). [link]

Én ezt a mini erősítőt néztem ki hozzá, mert ez épphogy elférne benne. Szóval a kérdés lényege: Milyen hangszórót és milyen mélynyomót vegyek?



2016. szept. 26. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az erősítő kimenete megadja a hagszóró impedanciáját: 4-8 Ohm legyen.

Hogy hány utas hangfalat szeretnél, azt te döntöd el, annak megfelelően kell hangszórókat és hangváltót választanod. Ha az ár magasabb szempont, mint a minőség, akkor a SAL kínálatából válogass! Neten találsz hangfalépítő füzetet is méretezésekkel.

Mibe szeretnéd beépíteni, mert ezt nem írtad, csak, hogy "épphogy elférne benne"?

Illetve a bluetooth csatlakozást hogyan oldod meg? Mert a linkelt erősítő nem tartalmaz bluetooth vevőt.

2016. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az épphogy belefért az erősítő méretére értettem. Hát meg akarok maradni a "kompakt" méretnél, nyilván nem egy JBL Go méret, hisz az erősítő is nagyobb nála, de azért ha el kell ugrani valakihez el tudjam vinni, mint egy nagyobb magnó. A bluetoothot úgy oldanám meg, hogy az erősítőn van rca bemenet, ahhoz nekem jack átalakítóm van, és egy ilyen bluetooth modullal: [link]
2016. szept. 27. 18:19
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Egy ilyen jó lenne igaz?

2016. szept. 27. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy inkább többutasat? [link]
2016. szept. 27. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!