Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-ra hogy lehet 360-as...

MiddleFingersUp kérdése:

Xbox One-ra hogy lehet 360-as játékokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Megvettem a goldot és a Mirror's Edge játékot akarom telepíteni, ami visszafelé kompatibilis, de amikor rámegyek xboxon a játékra csak megvenni tudom, letölteni nem. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm! :D

2016. szept. 29. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megveszed marketplace-en, akkor le tudod majd tölteni.
2016. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a golddal ingyenes a játék elméletileg, mégsem tudom letölteni ingyen. Ezt elfelejtettem írni. :D
2016. szept. 29. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az xbox 360-ra oldották csak fel. webes felületen ha "megveszed" 360-ra utána sem engedi letölteni?


Btw.: nekem ugyan ps-em van, de ott úgy működik, hogy a játékot meg kell venni, csak fizetéskor 0 forintot fog írni. Megvásárlás után pedig tudom telepíteni. Gondolom xboxnál is ez a szisztéma...

2016. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ha rányomsz akkor FREE felirattal kell fizetned érte vagyis ingyen leszedheted. Legalább egy hónap goldod van? Mert csak akkor ingyenes.


Esetleg még annyi probléma lehet, hogy ha Oneon keresztül akarod megvenni (gondolom azért írtad h visszafelé kompatibilis), akkor egy olyat ír, hogy "No Valid Payment Options" az azért van, mert az One az X360 féle régi Xbox.com fizetési rendszerét használja és ott még az ingyenes dolgokért is csak bankkártyával lehet fizetni. Hosszú és bonyolult, hogy miért ilyen a 360 fizetési rendszere, de a lényeg az, hogy csak akkor tudsz Oneon keresztül letölteni ingyenes 360 játékokat ha beregisztrálsz egy bakkártyát (utána kitörölheted). Természetesen nem fog róla levonni semmit.

2016. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!