Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360, fekete feher a kep....

Xbox 360, fekete feher a kep. Miert?

Figyelt kérdés

Van egy xbox 360 -om, az normalisan megyen szines meg jo a hang is, szoval ugy mukodik ahogy annak kell.

De kaptam kiprobalni egy masikat (xbox 360), az viszont nekem mar fekete feheren megy, az aki adta O nala normalisan megyen. Miert van ez? Az is szamit hogy a melyiket kaptam dekodolva van? Az enyem meg nincsen. E miatt?



2016. okt. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Xbox-om sosem volt,de Playstationom igen.Ott is előfordult,hogy valamelyik játék fekete-fehér volt.Attól függőtt,hogy milyen tv-re volt írva.Mert az itthoni tv-k Pal secam rendszerrel működnek,viszont például Amerikában NTSC-vel.Azok a játékok amik csak NTSC rendszerre készültek,fekete-fehérek az itthoni tv-ken.Lehet itt is ez a baj.
2016. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!