Nfs 2015 jo game? Legyszi velemenyt? Nfs rajongonak megeri?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha NFS fanatikus vagy, akkor igen, megéri. Ha nem, akkor szerintem jobb megvárni, amíg lejjebb megy az ára, mert annyira nem jó játék.


Játszottam vele kb. 5 órát, és nem ragadott magával, nem éreztem azt, hogy alig várom, hogy folytassam a játékot. Ha van géped hozzá, akkor inkább a Forza Horizon 3, abban sokkal több a tartalom. Sokkal.


Az új NFS igazából egy Underground 3, semmi extra. Este van, esik az eső, az utak eléggé üresek, az állandó internetkapcsolatnak semmi értelme. Viszont szép a grafika, jók a tuning lehetőségek, és eléggé jó az autók felhozatala is. Próbálták eladni a játékot a nagy nevekkel, de szerintem annyira nem jött be az EA-nak.

2016. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lepődnék meg, ha idővel jönne egy offline patch, mint a 2013-as SimCity-hez is jött, ami szintén EA termék. Gondolom így akarják kiszűrni a kalóz verziót, mert tudtommal még mindig nincs tört verzió az új NFS-ből.


De ha majd jön az új NFS, akkor jó eséllyel jön egy offline patch a mostanihoz, legalábbis én így látnám logikusnak.

2016. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat xbox one-ra vennem 6000 hasznaltan boltbol en ennyit adnek ki erte meg boltban jo minoseguek meg ellenorzik szoval talan ennyit megerjet
2016. okt. 6. 22:03
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
Én gépre vettem meg. 30 óra után mondhatom azt, hogy nincs benne elég tartalom. Nekem 12.000 forintot nem érte meg, bármennyire szép és jó. Ha nincs kivel játszani és a sztorit is kivitted, nem igazán szórakoztató már. A létező összes autót megcsináltam úgy, ahogyan akartam, meghallgattam milyen k**** jó hangjuk van, milyen szép a játék.. Bár van, hogy egy héten többször is előveszem , de 12.000 forintot semmiképp nem ér meg (szvsz). Egyébként marha jól eltalált játék, csak kevés a tartalom benne. Mindenesetre arra tökéletes, hogy hétvégente leülj 1-2 órára elé, és kikapcsold magadat. Ha haverokkal van lehetőséged játszani, ezerszer élvezetesebb. Én a folytonos gyorsulási versenyeket, ökörködéseket nagyon tudom élvezni. :)
2016. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!