Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet ennek a játéknak a neve?

Mi lehet ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Nagyon régen játszottam vele, és most szeretnék újra, csak már rég letörlődött és nem tudom mi a neve. :(

Azt tudom, hogy volt benne 2 (valószínű zöld) marslakó, akik egy sárga zsákformájú cuccot tologattak, de csak egy síkban, jobbra-balra lehetett mozogni.


A játék típusa olyan volt, hogy a "plafonról" lógtak le egymáshoz akaszkodva színes gyémántok, és egyre lejjebb jöttek, egyre több lett, mert az a sárga zsákszerű gép folyton lőtt ki egy újabb gyémántot. Ha egymás mellé, mondjuk 2 db. sárga gyémántot lőttél, amivel mondjuk összegyűlt egymás mellett 4, akkor azok a gyémántok pontot adtak és "eltűntek".

Primitíven ehhez hasonlítható a típusa: [link] q=bubble+games&espv=2&biw=1600&bih=794&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwixsLPeuMnPAhXhKJoKHdKACNsQ_AUIBygC


A másik lényeges dolog az volt benne, hogy a gyémántok néha estek is le, (illetve, ha úgy gyűltek össze) és a sárga gépezettel el kellett kapni őket, majd újra kilövődtek. Ám, ha nem kapjuk el a gyémántot, ráeshet az alattunk levő szivárványrétegekre, amin álltak a marslakók és a gépezet.

Mondjuk a legfelső réteg a kék színű szivárványcsík. Ráesik egy gyémánt. A szivárványrétegből a kék, mint valami cérna elfoszlik. De még nincs baj, mert van még alatta egy zöld és az alatt több szín. Arra emlékszem még, hogy a legalsó réteg a piros volt, és, ha arra is gyémánt hullott, leestek az alienek és kiestünk.


Akkor győztünk, amikor az összes gyémántot "eltüntettük" a plafonról.

Fekete, sötét háttere volt a játéknak, és a kameraállás nem változott.


Kérlek aki sejti miről van szó írja le a játék nevét!

Köszönöm! :)



2016. okt. 7. 22:12
 1/1 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az előző linket senki ne nézze meg amit a játék típusához adtam!!

Ez a jó link: [link]

2016. okt. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!