Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen UHD Televíziót javasoltok?

Milyen UHD Televíziót javasoltok?

Figyelt kérdés

4k TV-t szeretnék venni, jövőhéten, kb 250-300 ezer forint van rá szánva.

LG-t szeretnék, de nem találtam benne olyat, ami nekem megfelelne. (Illetve, amit szerettem volna, az kifutott)

Amiket szeretnék:

-Beépített Wifi

-3D

-49" minimum



2016. okt. 9. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A SONY-nak vannak 4 és 8 magos valós idejű javító processzoraik és a szoftverjeik és olyan minőségben tudnak felkonvertálni, hogy nem mondod meg, hogy az csak egy FULL HD anyag amit nézel. Hasonlóan csinálják az iMax 18 méteresre vetítő vásznához a javítást. Ott is nem nagyon látod meg, ha csak egy régi 36 mm-es kópiáról javították fel az anagot. Annyi a különbség, hogy ott jóval nagyobb a méret ezért a javítás annál nem valós időben történik, de az UHD tv-knél már igen! Hihetetlen javításra képesek, már amelyik tud ilyent. Ki lehet próbálni egy Sony bemutató teremben saját kisebb felbontású anyaggal, hogy mit hoznak ki belőle a tervezett tv-vel. Azért ezek nem a legolcsóbbak amit mindent tudnak!
2016. okt. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!