Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek NEKEM melyik Xbox...

Szerintetek NEKEM melyik Xbox one konzolt lenne érdemesebb megvenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azon filózok hogy a sima Fat, vagy a Slimet lenne érdemesebb megvenni. Azt leszögezem hogy egy kis Tvre lenne rákötve 60cm-es. Árban a Fat lenne jobb, de a Slim viszonylag jobb, mint pl húzták a gput,kisebb lett,újabb gyártási tecnológia..A kérdés inkább az lenne, hogy a közel jövőben nem szorulna kicsit háttérbe a Fat gépezet? Értem ez alatt hogy alacsonyabb fps stb..Igazából ha úgy nézem 10k a különbség, de viszont a Slim előrendelői áráról van szó.Nem tudom ha raktáron is lesz akkor valamennyivel drágább lessz-e, mivel a vásárlás 1-2 hónap múlva történne.

2016. okt. 13. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is a Slim le fogja váltani a Fatet ha kifutnak a készletek. Onnantól az lesz az alapgép. Maga a két gép szinte teljesen megegyezik, 1-2 játékon kívül észrevehetetlen bármilyen teljesítmény különbség. A játékok 99%a fix FPSre van belőve, tehát nem lehet sokkal több. Szó szerint 1-2 FPS különbségről beszélünk. Amivel a slim többet tud az a 4K VIDEO lejátszás (játék nem és nyilván csak 4K TVn látszik) és a HDR funkció amitől szebbek lesznek a színek, de ehhez KELL egy HDR funkciós TV is.


A slimet már lehet kapni számos konzolboltban. Jelenleg a legjobb üzlet 115e forint körül a FIFA17 csomag (500GB gép, fifa17, 2 kontroller). A Fatből pedig ami jó üzlet szokott lenni mostanában a Refurbished csomag (500GBos gyári felújított gép - olyan mint az új, egy kontroller) 70e-ért és az Elite csomag 116e ért (1TB SSHDs gép és Elite kontroller ami magában 45e forint!! ha eladnád)

2016. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A felújított változatra gondolok én is,ami 80k egy darab játékkal(10k). A slim pedig 100. Viszont ehez 20k értékű játék jár. Csak ugye ez előrendelésre van csak. 500gb meg elég mert tudom bővíteni.
2016. okt. 13. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal háttérbe fog szorulni, sőt, el fog tűnni a piacról, mert jövőre jön a Project Scorpio. Szóval a Slim 1 év múlva ilyenkor szintén a Fat gép sorsára kezd majd jutni. A 4K már a játékra is igaz lesz, nem csak a filmekre, stb.

[link]

2016. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom h a gyártás az le áll. Csak kíváncsi vagyok hogy egy új játék megjelenésekor, mennyire teszik oda magukat hogy minél kompatibilisebb legyen az adott játék. Az a legalább 30fps.
2016. okt. 13. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A Slim nem fog eltűnni ha megjelenik a Scorpio. Olyan lesz mint a PS4nél, hogy van Slim meg Pro. Egy alap model meg egy a profiknak.


Az előrendelést nem értem én a neten a legtöbb konzolbotban azonnal átvehetőként látom a Slim csomagokat.


A FIFA17 csomag egyébként még most éri a legtöbbet, hónapok múlva már nem biztos, mert az EA sportjátékoknak hamar lemegy az ára.

2016. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4, ezt nem értem. Gondolom a konzol gyártásakor odateszik magukat, hisz nekik is érdekük, hogy jó terméket adjanak el. Az, hogy most a játékfejlesztők mennyire teszik oda magukat, ahhoz a Microsoftnak már nem sok köze van.


Elvégre a PC hardware gyártók is odateszik magukat, de ha az Ubisoft nem bír kiadni egy jól optimalizált játékot (pl. AC Unity), akkor az már nem az Nvidia hibája lesz.

2016. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a helyreigazítást. Csak néha néha szeretnék játszani, de akkor úgylátom elég a fat xbox is, azon belül is a felújított változat, mivel úgy is csak egy 60cm-es tv-n játszanék. A slim meg max jobb esetben is 5fpsel lenne jobb.
2016. okt. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!