Mick94 kérdése:

"Az USB eszközt nem lehet felismerni" Na de miért?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer meg egy ilyen kérdés volt már, mégsem találtam rá megfelelő választ.

Arról lenne szó, hogy van egy Casio CTK-3000-es szintetizátorom és egy jóideje nem akar a gépre csatlakozni. Majdnem egy évig használtam napiszinten, tökéletesen működött, majd egyik nap jött a buborék, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni. Végigpróbáltam az összes usb bemenetben

(gép ki-be kapcsolása is megvolt), sőt még a laptopon is. Úgy gondoltam, akkor biztos az usb-vel lesz a gond, megtört benne a szál vagy mi. Kicseréltem egy újra, hát úgy sem működőképes. Drivert is leszedtem, bár addig tökéletesen működött anélkül, most még azzal sem. Ha bárkinek van hasznos ötlete, vagy csak trollkodó beszólása szívesen fogadom.



2016. okt. 15. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy spíler a témában, de így első blikkre azt mondom, hogy próbáld meg egy másik géphez csatlakoztatni. Nekem is van USB eszközöm, amit egyik gép az Istenért sem akar felismerni, egy másikon meg simán működik.
2016. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor szokott ez lenni, ha az USB vezérlővel a szintiben történik valami. Meg kell nézni egy másik gépen, mondjuk egy családtag, barát. Ha ott sem jó, akkor szinti szervíz.
2016. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! A gond az, hogy másik gépen sem működik. Se a nagygépen, se a laptopon (de azt írtam is, lehet hülyén fogalmaztam, ne haragudjatok).

Csak a szerviz lesz a megoldás, fene, na de azért tényleg köszönöm!

2016. okt. 15. 11:44
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Figyu!


Azt nézd még meg, hogy a számítógéphez lett-e csatlakoztatva valamilyen nagy teljesítményű eszköz, külső winyó vagy valami, mert nálam régen ezt akkor csinálta, amikor külső winyóm volt és amikor rádugtam a pendrive-ot, ugyanezt írta ki és kiderült, hogy nem tudta energiával ellátni, nem bírta el.

2016. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!