A 12gb-s ps3 superslim-ben van hdd?

Figyelt kérdés

Vettem egy hete egy ps3 superslim-et,és most néztem hogy hogyan kell hdd-t cserélni!Leszedtem az oldalát és látom hogy nincs benne hdd....De gta4-el játszok rajta,és tuttomal ott is kell 3-4gb-t telepíteni.Szóval kéne benne lenni hdd-nek csak engem átvertek,vagy az a 12gb be van építve?

Köszönöm a válaszotokat....!



2016. okt. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A 12gb bele van építve. Tudsz bele tenni más hdd-t (olyan mint a laptopokban)

De ha raksz bele, akkor azt a 12gb-t nem fogod tudni használni és mindent újra kell telepítened. (Játékokat, egyéb alkalmazásokat) Ez a 12gb csak akkor érhető el ha épp nincs benne vinyó. Énis így voltam, majd simán bele raktam egy új 320gb-s hdd-t, újra telepítettem a gta5-t és simán ment.

2016. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 18. 22:14
 3/4 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés:

Csak 5400rpm-es jó bele vagy 7200rpm-est is tudja kezelni?

2016. okt. 18. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt tudja kezelni. Bár a működése, gyorsasága nem fog eltérni. Ha igen, akkor is csak pár századdal fog hamarabb betölteni egy játékot, de ez semmi. Ezt egy tesztben láttam.
2016. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!