Fahéjvirág kérdése:

Smart tv-hez megfelelően tudna működni - max 3 méteres körzeten belül -, egy Logitech M705 910-001950 egér?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 09:11
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Milyen tv? Mert LG-nél van a Google Play-ben Magic remote app, amivel mozgásérzékelős távirányítónak tudod használni a telót és van rajta tapipad is. Csak közös wifin kell lennie a tv-nek meg a telónak. És a billentyűzetet is helyettesíti, a teló feldobja a billentyűzetet a beíráshoz.
2016. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Samsung tv, a telóm a sony.

Viszont a tapipadot nagyon nem szeretem, a tv-n van billentyűzet, ahhoz kellene egér.

2016. okt. 20. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A kerdes elsosorban az hogy felismeri e az usb adaptert mint eger. A hasznalatiban kellene utananezni. Egyes gyartok csak a sajat egeruket engedik hasznalni, amit jo dragan eladnak neked.
2016. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatás, további szép napot, üdv. :-)
2016. okt. 20. 13:21
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nekem eddig nem volt ilyen problémám, a BT sztereo telós headsetem is csatlakozott a tv-hez gond nélkül.


Az igaz, hogy minden egerentyűnek van saját usb stickje, de a kapcsolódási protokoll mindegyiknél azonos, szerintem a többség köteles kezelni nem csak a saját usb stickjét, hanem bármilyen fogadóképes BT eszközt.

2016. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!