Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lemezlejátszót vegyek?...

Milyen lemezlejátszót vegyek? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Apukámnak szeretném venni ajándékba, és egy kicsit sem értek hozza sajnos. Mire kell figyelnem? a lemezek mérete is számit. Sajnos ebből a témából nagyon sötét vagyok. :(

2016. okt. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen lemezei vannak az apukádnak?
2016. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Fekete" vagy CD lemezjátszóra gondolsz?

A "fekete" lemezjátszóból vagy vegyél újat, vagy nagyon márkás használtat. A lemez méret szabványos, nem kell vele foglalkozni.

A gyémánt tű élettartama és hangzása jobb mint a zafír (ha van lehetőséged választásra)

Elvileg viszonylag gyakran kell tűt cserélni, de a gyakorlatban ezt nagyon kevesen teszik meg.


Sajnos manapság nem igazán van választék.


Csabai Dániel műveiben a szőrszálhasogatásig le vannak írva a szempontok, de manapság az egyetlen az, hogy mit kapni. Nagyon kifutott technika


Egy Gyors keresés az online piactéren 12-120 000 Ft között találtam új készülékeket.


A direct drive jobb meghajtást ígér, mit a dörzskerekes, vagy szíjas hajtás, de a gondos kivitelezés esetén minden hajtásmód jó


Egy tűnyomás mérőre (tűmérleg) érdemes lehet beruházni a lemezek védelme érdekében


CD játszónál odafigyelnék, hogy tudjon MP3-at is.

2016. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon örültem a válaszodnak, köszönöm, és azóta több helyen is nézegettem. A ION Classic LP Wood lemezjátszó-ra vagy az Omnitronic BD-1320-ra vagy esetleg még a ORION OTT1520AG lemezjátszó jött szóba. Ha nem nagy kérés, akkor megnéznéd őket, hogy vajon jók lesznek-e?

2016. okt. 26. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!