Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történhetett az xboxommal,...

Mi történhetett az xboxommal, hogy most nem érzékeli a TV?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggel még beindult minden működött délutánra nem érzékelte a TV. Beindul, világít zölden a táp és a box is. Érzékeli a Joy-t, de már a Joystickon sem úgy világít, hogy az 1-esnél vagy a 2-esnél, hanem mind és villog. Próbáltam másik TV-n, másik HDMI kábellal. Reggel óta nem is mozdult csak akkor amikor már elkezdtem próbálgatni máshol stb. Van hozzá egy pendrive amit kaptam, ugyanúgy bent volt, nem húztam ki..



2016. okt. 22. 15:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Edit.: A joy-t csak bekapcsolással érzékeli amúgy nem világít az 1 negyede, hanem folyamatosan kőrben villog.
2016. okt. 23. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!