Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha már letöröltem a digitális...

Ha már letöröltem a digitális f. gépemről a videokat akkor azt a számitogépről hogy tudom visszarakni a fényképezőre? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Canon gépem van.
2010. ápr. 27. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Letörölted, vagy letöltötted? Nem mindegy!

Ha csak letöltötted és úgy törlődtek, akkor simán vissza tudod másolni a gép könyvtárába. Ha letörölted, és még nem fényképeztél rá, akkor a GetDataBack nevű program segíthet visszaszerezni a felvételeket.

[link]

2010. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felteszem a képeket már felraktad a számítógép merevlemezére és most vissza akarod másolni a fényképezőre, hogy teszem azt megmutasd valakinek, és nyilván a fényképezőt könnyeben magaddal tudod vinni mint a pc-t.

A válaszom rövidem nagy valószínűséggel igen. Sőt elvileg bármilyen fájlt rá lehet másolni, például én zenéket raktam rá mp3 és egy Fm transmitterrel az autóban még meg is tudtam hallgatni (olimpus).

2010. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt... kártyaolvasóval és programmal vissza lehet állítani a törölt állományokat is.

De simán tudsz számítógépről fényképezőre is másolni.

2010. máj. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!