Xbox One kontrollert hogy töltsem?

Figyelt kérdés
Tölthető elemmel lenne jobb vagy a Microsoft által kiadott tölthető akksival?
2016. okt. 27. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
En mindig elemet veszek. A legolcosbbat szoval 300 ft ert es kb 5 napot birja. :D
2016. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen valami töltős dolog kell.
2016. okt. 27. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon tölthető elemet érdemes venni. Nekem nem voltak jó tapasztalaima MIcrosoftos "play and charge" kitekkel, a benne lévő akksi (ami amúgy ugyanúgy elem csak összcsomagolva), hamar tönkrement. Ha tartós és hosszú élettartamú elemet szeretnél akkor az ENELOOP márkát ajánlom. Vegyél 4 elemet és egy töltőt egybecsomagolva. Kettőt használsz, közben kettőt töltesz. Nagyon sokat bír.
2016. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én használtam Eneloop elemmel is, aztán vettem bele gyári, tölthető akksit. Elég jól bírja mindkettővel, soha nem emlékszem, mikor töltöttem utoljára, csak néha meglepődök, amikor kiírja, hogy gyenge az elem. Mondjuk nem használom napi rendszerességgel.
2016. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak, a 300 Ft-os elemekkel kapcsolatban: kevesebb, mint fél év alatt visszahozza az árát, ha veszel 10000 Ft-ért egy szett tölthető elemet töltővel együtt. Szóval az én matekom szerint a 166. nap után már hetente megspórolnád azt a 300 Ft-ot, ami évi 21900 Ft, ami kb egy csúcs játék ára.
2016. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok , tudom hogy nem a legjobb modszer ahogy csinalom en is valtani akarok most ezt inkabb azert irtam hogy lassa a kerdrzo mennyire nem eri meg olcso gyenge elemeket hasznalni mert nem bir semmit szinte :D en toltheto elemet fogok venni
2016. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyik kontrollerbe vettem play and charge kitet másikba lesz tölthető elem
2016. okt. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!