Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen szintetizátort ajánloto...

Milyen szintetizátort ajánlotok, aminek nem túl borsos az ára?

Figyelt kérdés

Sosem tanultam zongorázni,de megtanítottak pár dalt és arra gondoltam hogy itthon,magamtól,internetes videók segítségével szeretnék megtanulni valamilyen szinten játszani,de nem tudom hogy milyenre érdemes beruházni,ami nem túl drága,de arra jó legyen amire használnám!És nem tudom,hogy ez minden szintetizátornál így van-e de van,ahol láttam,hogy van lehetőség arra,hogy fejhallgatót dugjunk bele,hogy csak én halljam amit játszok,ilyet keresek,ha tudsz segíteni akkor kérlek írj,akár privátba is!

Köszönöm előre is a segítséget! :) 16/L



2016. okt. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Mennyi lenne az amit rá tudnál költeni, mi az ami neked

még " nem túl borsos" ár?

Új vagy használt érdekelne inkább?

2016. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

M-Audio Venom: Kifutott típus, melynek megjelenésekor, kb 4 éve 140000 Ft volt az ára.

Most használt példányt kapsz 54000 Ft-ért, ha érdekel:

[link]


Alapból nem rendelkezik hangszórókkal, neked kell rádugnod otthoni hangrendszeredet, fejhallgatódat.

Pozitívumai, hogy beépített hangkártyával is rendelkezik, ami számítógépes zeneszerzésnél jöhet jól.

A hangszert főleg szintetizátoros/elektronikus zenék írására fejlesztették ki, mivel ez egy virtuál analóg szintetizátor, amivel rengeteg féle hangzást tudsz létrehozni.

A gyártó mellékelt egy számítógépre feltelepítendő programot is hozzá, ami megkönnyíti az új hangzások/hangszínek létrehozását, memóriába történő elmentését, illetve zeneszerkesztő programmal kombinálva komplett zenék megalkotására is használható.


Leírásod alapján te inkább egy hangmodulos Digitális Zongorára vágysz, amit nem nagyon kapsz 100000 Ft alatt, viszont az alapok elsajátításához megfelelő egy ilyen billentyűs szintetizátor is, ha pedig elektronikus zenéket szeretnél írni, akkor kezdésnek mindenképp ilyet vegyél, mert ennyi pénzért más gyártótól nem hogy ilyen tudású eszközt, de még a legegyszerűbb monofón szintetizátort sem kapod meg.

2016. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2016. nov. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!