Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Yamaha YST-SW012 aktyv mélynyo...

Yamaha YST-SW012 aktyv mélynyomó, tapasztalt/vélemény?

Figyelt kérdés
Ilyen mélyládát szeretnék venni a 2.0ámhoz, és arra lennék kíváncsi mire képes. Mert főleg egy olyan mélyládát szeretnék amit zenehallgatásra használnék, ezért fontos lenne hogy az alacsonyabb Hz-ket is tisztán kiadja.

2016. okt. 30. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez alapjában véve egy házimozira való láda, le tud menni nagyon mélyre, de én inkább fejleszteném a sztereót, mint egy mélyládát tenni alá csak azért, hogy legyen mély.
2016. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted a sztereó fejlesztését?
2016. okt. 30. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy azért akarsz mélynyomót, mert kevesled a mélyet. Egy jó sztereó rendszerben is van bőven mély, csak ahhoz olyan erősítő és hangfalak kellenek. Mit jelent most neked jelenleg a 2.0, mid van otthon?
2016. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy Genius SW-G2.1 3000-em van. Az új 2.1-et pedig úgy akarnám összerakni, hogy egy Yamaha YST-SW012 mélynek, 2.0-nak pedig egy Genius SP-HF1250B 2.0-át akarok. Ezt a kettőt össze kötöm, és így 2.1. Néztem hogy hogy lehetne összekötni, megoldható, és külön erősítő sem kellene így.
2016. okt. 31. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
43 000 összesen, ettől egy Harman/Kardon Soundsticks jobban szól, egyben van és 40-be kerül.
2016. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerem azt a hangfalat, de az én igényeimnek 40W szerintem kevés lenne, akármilyen tisztán szól. És adataihoz is csak 44Hz van írva minimum frekvenciának, amit szintén keveslek.
2016. okt. 31. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallottad már szólni, vagy csak a ráírt adatok alapján döntesz?

Javasolnám, hogy hallgasd meg, mit tud, mert amit tervezel, azzal csak egy dübörgő, ordibáló rendszered lenne, amiben a mély elnyom mindent.

2016. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy amit te ajánlasz szépen szólna, de nekem akkor is kevés lenne. Ezért kérek direkt véleményt a mélynyomóról is, mert olyan 2.1-et szeretnék össze rakni egy külön mélyládából, és 2.0-ából ami erős is, de ugyanakkor értelmesen is szól. 40-50k-ért nem tudnál egy jó mélynyomó+2.0 párost mondani? Vagy esetleg egy olyan 2.0-át ami a mélyeket is képes jól, és erőteljesen kiadni?
2016. nov. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!