Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alighasznált razer ferox 2013?

Alighasznált razer ferox 2013?

Figyelt kérdés
El szeretném adni, vaterán vagy valami vagy pedig beszámítással,mennyit ér meg szerintetek?

2016. okt. 31. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Újonnan 18.000 Ft most, Jófogáson van egy eladó 10.000-ért.

[link]


Mondjuk a leírásban meg 12-őt ír... Valahol 10-15 között gondolkozz, de szerintem 15-ért nem fogják megvenni. Én pl. nem venném meg, mert +3000-ért megveszem a boltban. 12-13 reálisnak mondható szerintem. Vagy kiböjtölöd, amíg valaki megveszi valamivel a bolti ár alatt. Hardveraprón próbálkozzál, Jófogás felejtős, mert ott sok a troll, meg a nem tudom milyen alienek. Vatera még jó tud lenni, az egy jobban ellenőrzött, szűrt oldal.

2016. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ de alienek?

Az mit jelent?

2016. nov. 1. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolytalan emberek, akik hitegetnek téged hogy mennyire kell nekik az, amit árulsz, el ne add másnak, majd eltűnik, 2 naponta ír egy sms-t, hogy akkor ma jönne érte, persze nem jön, stb. Vagy aztán elfelejt szólni, hogy most kell-e neki, vagy sem. 1-2 évig próbálkoztam a jófogáson, szerintem 1-2 dolgot adtam csak el, minden mást a Vaterán sikerült.


Úgy hogy én befejeztem a jófogáson a pályafutásom, nekem senki ne játsszon az időmmel, türelmemmel. Ez nem egyenlő azzal, hogy az oldal rossz, de zsinórban három egymástól független ember eljátszotta ugyanazt. Ezt a hitegetős, nem szólok vissza játékot..

2016. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!