Felújított Xbox one vagy inkább a PC fejlesztése?

Figyelt kérdés
ahogy néztem a felújított már 70 ezer forinttól is vihető. Pc met meg ha fejleszteni szeretném az kb 100 ezer forint lenne. Xboxra max 2-3 játékot vennék. Már hiányzik az az érzet hogy kiülök a nappaliba és játszok. Ma már kínlódok a pc-n hogy több fps-em legyen stb.

2016. nov. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a pc-d?
2016. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most: vga: radeon hd7700

proc:ASUS AMD FM1 HD QUAD CORE GAMER X4 4X2600Mhz

X4 631 4MB cache socket FM1

A mostani játokokat már nem nagyon viszi. pl az f1 2016 ot haldokolva épp hogy 30 fps

2016. nov. 1. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő mulva lenne pénzed fejlesteni/újítani? Ha jövőre akk pc ha soká xbox
2016. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahogy néztem, ha egy olyan pc-t szeretnék ami még 4 év múlva is legalább low-on vinné az új játékokat az 200k+

De én semmi kép nem költenék rá ennyit. Processzort vennék 40 ezer körül(i5 4460)

vga-t (rx460)40 ezer

meg alaplapot 10 ezer körül.

Plusz össze kéne rakatni, aztán ha kiderül hogy nem jó a gép ház az megint plusz pénz. És ezeknek a gépeknek már komoly hűtés kell. Mindenki szidja a gyárit. Az xbox1/ps4 meg még viszonylag új. Nem hiszem, hogy 2-3 év múlva jön egy újabb ami miatt erre már ne jönnének játékok. Online-t nem is vennék hozzá mert nem használnám. Csak fifáznék, majd az új read dead.meg még 1-2 játék.


PC-s játékoknál már eléggé megjelent a denuvo szóval ott is drágák a játékok. Amire meg most használom a gépet( cs go, iracing,rfactor2) arra meg bőven jó így is.

2016. nov. 1. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Akk egyértelmüen xbox
2016. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!