Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox home-olás két gép között....

Xbox home-olás két gép között. A letöltött játékokat sikerült, de maga a havonta előfizetett Gold-omat nem látja a másik készülék, hogy kell megosztani azt is?

Figyelt kérdés

Rengeteg videót néztem arról, hogy két fél között hogy kell xbox one-n home-olni. Megcsináltam minden utasítást amit láttam, és úgy látszik sikerült is. Félig.

A Gold adta lehetőségeket nem sikerült, pedig az is lényeges lenne. Elég sokat bohóckodtunk vele, és most ha rámennék arra, hogy az enyém az ,,otthoni console", kiírja angolul, hogy évente csak háromszor lehetséges ez. Elakadtam. Aki tapasztalt a témába, az kérem segítsen. Előre is köszönöm.



2016. nov. 2. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk ment csak simán homeolással, de úgy emlékszem ezt úgy lehet erőltetni, hogy belépsz a goldos profillal a nem goldos gépen, utána belemész a GOLD menübe a home képernyőn (a játék nagy négyzete mellett az egyik pici, ahol az ingyenes játékokat is le lehet tölteni). Ott pedig van egy kis négyzet valahol a tetején, hogy Share Gold vagy valami ilyesmi.
2016. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!