Meghibásodott PlayStation 4-Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Úgy egy hete, meghibásodott a PS4-em. Először csak nem akarta elindítani a játékot, most már a CD-t sem hajlandó bevenni. A készülék még garanciális, így fel is hívtam az üzletet, ahonnan rendeltük. Ott azt mondták, hogy erre Sony garancia van, így egy Sony márkaszervizet kell felkeresni. A fiatalember mondta, hogy Budapesten, a WestEnd-ben foglalkoznak ilyennel, vigyem oda be. Na már most. Én soproni vagyok, és nem ez miatt felfutkosni Budapestre. Felhívtam [link] az ezen az oldalon található telefonszámot, de a hölgy aki felvette, először azt sem tudta miről beszélek. Végül sikerült a tudatára adnom, hogy szeretném szervizbe küldeni a készüléket, s fel is ajánlotta, hogy küldjem a "MEGBÍZHATÓ MAGYAR POSTÁN" keresztül. Mondtam a hölgynek, hogy én inkább választanám a futárszolgálatot. Erre azt mondta már pedig ilyen náluk nincsen. Erre felolvasom neki ami az oldalon található, hogy igen is van futárszolgálatra lehetőség, és hopp hirtelen a hölgy is rájött, hogy van bizony, de előre utalással fizessek, és a megjött a pénz, küldi a futárt. Nos, nem tűnt túl megbízhatónak ez az egész. Lehet végül én nézem be nagyon durván és ez a tényleges sony szervíz...A kérdésem az lenne, hogy fordult elő valakivel hogy a PS4-ét szervizbe kellett küldeni? Ha igen hol intézte el? Mennyi idő volt a javítás?(jó, persze ez a problémától függ)~ Sértetlenül és javítva visszakapta a konzolját? Teljesen tanácstalan vagyok. Előre köszönöm annak aki időt szánt a válaszadásra.

#javítás #Sony #szerviz #meghibásodás #PlayStation 4 #Sony szerviz #PlayStation szerviz #PlayStation 4 szerviz #PS4 szerviz
2016. nov. 3. 14:29
 1/3 nontau ***** válasza:
Ha meg van a vásárlási jegyzéked vissza viheted a vásárlás helyére, át kell venniük garanciális javításra, egy jegyzőkönyv felvétele mellett. Van erre egy formanyomtatvány, "vásárlói minőségi kifogás", valami ilyen neve van de ezt a boltban tudják. Fontos ne szedd szét a plombához ne nyúlj mert akkor rögtön elutasítják panaszodat.A garancia egy év!!!, bármi is legyen ráírva a jótállási jegyre.
2016. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint említettem, az üzlet ahonnan rendeltem azt mondták, hogy ezért a Sony-hoz kell bemenni. Itt Sopronban is voltam egy helyen, ahol van szerviz(ha kell akkor pénzért megcsináltatom), de azt mondták a PS4-et nem lehet javítani. Mondom what?._. Azt mondták ők is a Sonynak kell kicserélnie ha hibás a készülék.
2016. nov. 4. 12:13
 3/3 nontau ***** válasza:
Akkor nincs más mint az un. békéltető testület, megtalálod a neten postacíműket /megyei illetékes/ értelemszerűen és ha van számlád fénymásolatát és pár sorban a panaszt ird le. Ők kötelezhetik az eladót a készülékcserére. Valóban nem igen lehet javítani, 30 éve szervizes vagyok, tudom nagyjából mit lehet és mit nem.
2016. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!