Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem érzékeli rendesen a...

Miért nem érzékeli rendesen a pedálokat?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy PC-s kormányt (Ferrari GT Experience),most szereltem össze,meg csatlakoztattam a géphez. Viszont az lenne a gondom,hogy a kormány forgása stb. tökéletes,de a pedálok nem működnek megfelelően. Tehát a féket és a gázt ha megnézem a kormány kalibrálásánál,akkor gombnak érzékeli,nem pedig tengelynek és nem a kis plusz jel mozog mint a kormánynál,hanem a gombok villannak fel. Eléggé furcsán fogalmaztam,de remélem azért érthető...Valaki adna valami tippet?

2016. nov. 3. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
drajvert felraktad?
2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fuggetlenul mukodhet rendesen. Jatekokban. Mert lehet igy van s chip vagy a szoftverjeben megcsinslva.bar nem teljesen biztos de ez is elofordulhat. Ezt a msrkat es tipust nem ismerem.
2016. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó hosszas keresgélés után találtam egy Drivert,amit telepítettem majd egy újraindítás után már minden jó volt és teljesen máshogy nézett már ki a kalibráló felület stb.

De ,azért köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2016. nov. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!