Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebay-ről szeretnék rendelni...

Davyd9206 kérdése:

Ebay-ről szeretnék rendelni elektronikai cikket TEGNAP KIÍRTAM EZT CSAK FÉR ÍRTAM ÉS NEM TUDTAM MÁR JAVÍTAN HOGYAN LEHETSÉGES?

Figyelt kérdés

Videókat néztem már,a termékről ami ez lenne:

[link]


PayPal számlámon már rajta van az összeg a termékre.


Számoltam 7700 ezer ft szállítás most ingyenes onnan általában mennyit szoktak rá rakni a vámon és az eladóval tényleges árat írassam rá, kisebb összeget és akkor át csúszik a vámon könnyen



Jól képzelem vagy valami kihagytam


2016. nov. 6. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól csináltad (bár előtte kellett volna tájékozódni), 30D alatt Áfa és vámmentes.

Te ne írass semmit, írjon amit ő akar, a vámosokat úgyse érdekli mi van ráírva, mert az eladó azt ír rá, amit Te kérsz, és a vámosok se most jöteek le a falvédőről.

Ha vámelárás alá vonják és megbízásból a magyar posta teszi, akkor 2000Ft vámeljárási illeték és 27% ÁFA terhelné.

De nem lesz....

2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azthiszem 70 euróig nem kell rá vámot meg hasonlókat fizetni rá.
2016. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár ott van már feljebb, akkor mégegyszer:

30 dollár, 22 euro a határ....

2016. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem 7700FT ,hanem 8247ft!

És a vámnál szúrópróba szerűen nézik a csomagokat ,azért 100%-ban nem lennék biztos abban h átcsúszik

2016. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!