Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amazon Kindle 8 (2016-os új),...

Amazon Kindle 8 (2016-os új), hol lehet betűméretet beállítani, mert nem találok sehol olyat, hogy font size. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A két Aa a könyvben az csak a betű színét, hogy mennyire legyen sötét meg az elrendezését a lapon mutatja, és nem találok sehol olyat, ami segítene, mert nics olyan a beállítások menüben. Szemüveges vagyok, de akkor is nagyon kicsik a betűk. Segítsetek kérlek, nem volt olcsó és nem akarom visszaküldeni :(
2016. nov. 9. 10:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt, hogy ebook olvasó.
2016. nov. 9. 10:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Az is lemaradt hogy nem olvastad a használati útmutatót.

[link]

[link]

2016. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de próbáld ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=t_Dx24dqiIg

2016. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 elolvastam, de nekem ilyenek nincsenek benne! Azért kértem itt segítséget!
2016. nov. 9. 14:13
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 sajnos igy sen működik nekem, lehet nagyítani, de csak azt a részt engedi, es mindig tologatni kell, ami zavaro, elcsúszik a szint, vagy valami :(
2016. nov. 9. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnád lefotózni mobillal, vagy pontosan leírni, hogy miket látsz, ha az aA-ra ráböksz? Nekem egy generációval korábbi Kindle-m van ugyan, de ott a betűméret állítás. Rábökök az aA-ra, kijön egy ablak (a neve Display Settings), a tetején három menü:

Font, Page, Reading Progress. Alapból a Font menün van, ha neked nem, akkor válts oda! Itt két oszlopban fel vannak sorolva betűtipusok és a két oszlop alatt, az ablakocska alján növekvő méretű Aa-k sorakoznak. Egészen pici Aa-val kezdődik a sor ás egészen nagy lesz belőle. Na azok közül bármelyik Aa-ra bökve változik a betűméret.

2016. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen kívül azt tudom még elképzelni, hogy nem normális Kindle köynvet akarsz rajta olvasni, hanem valami rosszul elkészített kalózverziót, vagy pdf-ről konvertált valamit, vagy alapból pdf-t, vagy valami más fájl, aminek az oldalai képekként vannak,és a készülék képtelen a rosszul szerkesztett könyv betűméretének megváltoztatására.
2016. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul a margó elrendezése a "Page" részben van, szóval válts vissza a "Font" részre!
2016. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Meglett a hiba ! :)

Minden könyvnél lehet, de amit most olvasok, annál nem engedi, de egyébként igen, a Aa az, ami kellene, de annál csak azt engedi, hogy a betűket világosítsam vagy sötétítsem, meg elrendezését, hogy középre, fektetve, vagy simán, de köszönöm szépen !!!! :)

2016. nov. 9. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg maga a könyv a rossz.
2016. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!