Mi a rendes neve a"sárga kazettás nintendo"-nak? Vhol lehet még venni újat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez az. Ez az eredeti nes, nekem a piacos kéne.
2016. nov. 10. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Újonnan már szerintem sehol.

Vaterán, Jófogáson talán még árulnak használhatót.

2016. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te a polystation-re gondolsz?

[link]

2016. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sárga kazettás? Akkor tudom melyikre gondolsz, nekem is voltak ilyenek! :) A hivatalos nevét sajnos én se tudom, de azt igen, hogy Sega Mega Drive II volt a pontos típusneve a legismertebb és legnépszerűbb konzolnak! Amiket még ismerek belőle a Terminator VI és a Gold Leopard King 2000, nekem ez a 3 típus volt, de utóbbi kettőt nem ajánlom, mert jónéhány játékkal nem voltak kompatibilisek (megvettem a sárga kazikat, és hopp ezek nem mindegyiket tudták lejátszani, a Sega viszont kivétel nélkül igen)

A Gold Leopard King többi típusát, illetve az 1. generációs Sega Mega Drive-ot és a Sega Saturn-t nem ismerem, viszont ez utóbbi 16 helyett már 32 bites konzol volt, tehát érdemes ilyet nézni, viszont sajnos a modern konzolok (PS, Xbox, Wii) megjelenésével és fejlődésével sajnos a sárga kazettásoknak leáldozott, már csak használtan vannak ilyenek, de szerencsére nem nehéz találni, ahogy láttam, tele van a net ilyen hirdetésekkel!

2016. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Európában Polystation néven emlegetik, a világ többi részén viszont Famiclone néven ismerik. Mivel az összes ilyen konzol őse az 1983-ban megjelent legelső Nintendo videojáték konzol, a Famicom (Family Computer), ezért ezeknek a konzoloknak is hasonló a hardwerük és a játékok is az eredeti Famicom kazetták másolatai.

Ha újat szeretnél venni, akkor az Ebay-t javaslom. Viszont figyelmeztetlek, ha ilyen konzolt veszel, számítanod kell arra, hogy nem minden esetben megbízható a működése. Én már 2 ilyennel jártam pórul.

2016. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!