Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem szól a szintetizátoromon...

Nem szól a szintetizátoromon egy billentyű. Mit tehetnék? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Egy billentyűt nagyon gyorsan elkezdtem nyomkodmi egymás után, egyszer csak nem szólt. Újraindítottam, kihúztam, visszadugtam, kifújtam, hátha por került bele(mert elég poros volt), de semmi. Egy ujjal nyomkodtam egy billentyűt viszonylag erősen és nagyon gyorsan, gondolom emiatt nem szól, de csak az az egy hang. Tudom, nem kellett volna ezt csinálnom, de már mindegy. Egy régi Roland EXR-5s modellről van szó. Nem szeretném kidobni, mit tehetnék az érdekében? Vigyem el hangszerboltba? Nem hiszem, hogy meg tudnám javítani itthon. Esetleg valami ötlet így látatlanban, hogy mi mehetett tönkre, valaki? Válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 11. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a billenytü altt levö gumipad érintkezö szakadt át, ezt csak szervizben tudják javítani. Idösebb szintiknél

ez elöjövö hiba mert el öregszik a gumrozott rész és szakad.

Budapesten a Roland zenegalériában érdeklödj, azthiszem ott is leadhatod javításra, amugy Törökbálinton van ha igaz

a Roland márkaszerviz !

2016. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szombathelyi vagyok.. Lehet, olcsóbb lenne újat venni. Azért köszönöm a választ. :)
2016. nov. 11. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!