Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E-cigi segítséget kérnék!...

Qwertrewq kérdése:

E-cigi segítséget kérnék! információt kérnék! Jó ez a típusú elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam Hollandiában egy aramax típusú elektromos cigarettát, és különösebben nem értek hozzá. Azt szeretném kérdezni hogy jó darab e?

Eddig normális cigit szívtam, de át szeretnék állni.

Voltage: PWM 3.7V max non-adjustable

Atomizer: 1.8ohm dual-coil

Battery: 900 mAh Li-lon rechargeable

E-liquid tank capacity: 2.0 ml

full tank/charged battery:300 puff



2016. nov. 12. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Elég jó szerintem kezdésnek.
2016. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ego aio-al jobban jársz :)

Ha jól értem ez egy ego szett, amit kiválasztottál?

2016. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem! Ez egy aramax típusú elektromos cigaretta. Tegnap vásároltam, eddig nagyon be vált. Aramax Sahara tobacco folyadékkal.
2016. nov. 13. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint egy ego 900mah akkus+h2 2ml-es tank. Nagyjából ugyanolyan áron. Előnye, hogy egyszerű, könnyű használni, viszonylag jó íz/gőzt ad. Kezdetnek elég jó. Én azért maradok az ego aio-nál :) az már egy kicsit nagyobb gőzt/ízt ad, de annyival drágább is.
2016. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!