Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Guitar Hero Vagy Rock Band?...

Guitar Hero Vagy Rock Band? És ha az miért? Meik része?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
melyik, nem meik!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Inkább vegyél igazi gitárt. Sokkal jobb időtöltés.
2010. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyik sem, előzőnél a pont, 10 ezer alatt kapsz igazi gitárt, akár újonnan is, és legalább meglátod van-e hozzá tehetséged. Ha nincs, akkor meg úgyis mindegy.

Mellesleg én 8 éve gitározok, 5 éve zongorázok, és bátran ki merem jelenteni, hogy ezeknek semmi köze az igazi zenéléshez.

2010. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Figyeljetek.Én játszani akarok.Nem gitározni.
2010. máj. 6. 15:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor inkább játssz értelmes játékokkal, ne olyannal ami semmire nem jó (lásd szimulátor). De mindegy, a te döntésed.
2010. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Figyelj, en 5 eve gitarozok. Es 2 eve gitar herozok. Nos a ne-guitar-herozz-helyette-jatsz-igazi-gitaron majmokra meg ne hallgas.


A GH egy jatek, a gitar egy hangszer. Semmi koze a kettonek egymashoz. Ha egyiken tudsz jatszani, attol a masikon nem fogsz megtanulni. A GHs gitaron 5 gomb van, 32 lefoghato "akkord", plusz egy ketallasu pengeto, egy igazi gitaron pedig min. 120 db "gomb", tobb szaz akkord + nyujtasok!

(Ezeket most nem a kerdezonek irtam, hanem a majmoknak)


A Gh jobb mint a rock band. Hogy miert? Szebb, jobb zenek vannak benne, konnyebb a kezelese, nem koppintas, hangulatosabb.


S.

2010. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. júl. 5. 07:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Az előző "5 éve gitáros"-nak üzenem, h nem mi vagyunk a majmok, hanem ő tette magát nevetségessé, h 3 év gitározás után még szóba állt ilyennel.
2010. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szoba allni vele? Latom meg most sem ertetted meg...

AZ EGYIK 1 HANGSZER A MASIK EGY JATEK!

Vagy Te azt mondod, hogy ha valaki tud egy hangszeren jatszani, akkor soha eleteben nem passzianszozhat, vagy world of warcraftozhat?


Nektek biztos nagy dolog, h jatszotok egy hangszeren (ezert vagytok guitar-hero erzekenyek) de en 4 hangszeren tudok jatszani, de ha nem tudnek egyen sem a guitar hero akkor is egy fantasztikus jatek lenne, nem csak a jatekmenete miatt, hanem a hangulata miatt is! Hatalmas partyt tud csinalni.


S.

2010. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is több hangszeren tudok játszani, de elhiszem h a laikusok jól elszórakoznak vele. Én egyszer próbáltam. Az eredeti zenében nyolcadonként volt egy pengetés. A gép negyedenként kérte easy-n. Így esett az, h hardon több pontom lett mint easy-n. Ezért mondom h szánalmas. A bal kéz meg persze no comment.

De felőlem játsszon vele aki csak akar. Csak pont a te álláspontod nem értem, ha olyan nagy zenész vagy.

2010. júl. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!