Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps2 olvasófeje újraélesztése?

Lakod Dezső kérdése:

Ps2 olvasófeje újraélesztése?

Figyelt kérdés
Ps2 slim chippelt lemezt nem pörgeti, eredeti játékkal is, meg filmmel is lett próbálva, nem történik semmi, érintkező panel ha kopott is, kicsit rányomtam, úgy sem indította ( nem tehénkedtem rá ) softmodolás erejéig kellene hogy működjön, mik az alapvető dolgok, amiket próbáljak ki?

#PS2 #PlayStation 2 #olvasófej #ps2 olvasófej #lemez nem pörög fel #lemezt nem pörgeti fel #ps2 lemez nem pörög fel
2016. nov. 17. 14:40
 1/5 anonim válasza:

Szerintem jobban jársz, ha vaterázol egy alapból softmodolt/chippelt konzolt , mint ha javíttatnád. Előbbit találsz 15-ért már , utóbbi költségesebb.

Viszont ha softmodolod, akkor nem kell az olvasó fej mert pendriveról is tudja utána futtatni a játékokat.

(Chippelés az más, ott csak a fejet buherálják meg. Softmod okosítja viszont, hardveres beavatkozás nélkül.)

2016. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ingyen szereztem be a gépet, ezért nem szeretnék másikat venni, tudom, hogy ha softmodolom usbről tudom futtatni a játékokat, csak hogy softmodoljam, ha nem jó az olvasófej, neten pedig nem nagyon találok modolt kártyát, meg nekem scph-70004 van, nem tudom melyik fmcb verzió kompatibilis ezzel
2016. nov. 17. 15:21
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Itt van egy pl; [link]

2016. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezzel az 1.8-as verzió megfelel az scph számomnak?
2016. nov. 17. 16:05
 5/5 anonim válasza:
Szerintem biztosan jó, de hívd fel a csávót. Tudni fogja. :)
2016. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!