Vettem egy 5.1 hangfalat, mekkora (mm) kábel mehet bele?

Figyelt kérdés

Lecserélném a gyárit, és nem tudom, hogy milyet/mekkorát vegyek. Minimum 20m kéne 1-1 hangfalnak, az elsőknek rövidebb. De van 1,5 mm-s, 2,5mm-s kábel, és megéri 2.5mm-set venni?

conrad.hu-t nézegettem, a Conrad típusú 1.5mm 30méteres 5ezer, míg az Ergonomic 2.5mm-s 20. Megéri? Mi lehet a különbség a 2 márka között a méret kivételével?


Logitech Z906 a hangfal.



2016. nov. 18. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyari kabel milyen hosszu volt es milyen keresztmetszetu, mm2-ben?

Ha hosszabbat akarsz mint a gyari akkor vastagabbat is kell venni hogy ne nojon meg nagyon az ellenallasa es ne legyen veszteseg.

2016. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem találtam leírast, hogy mekkora mm, de 7-8 méter körül van a kábel hossza. Egy fórumon olvastam, hogy valaki a gyárit cserélte le 1,5mm-sre és sokkal jobb a hangzása, így valszeg az elsőket is lecserélem, csak a kérdés már csak az, hogy 1,5 vagy 2,5mm, és conrad márka, vagy az a jobb márkás?
2016. nov. 18. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A réz az réz márkától függetlenül. Valószínüleg jobban jársz ha sima 220V-os fkexibilis hosszabítókábelt veszel , sima elektrocuccos boltból. Minnél nagyobb a keresztmetszet annál jobb.
2016. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem high end cuccot vettél akkor kb bármilyen kanóc megfelel 0.75- felfelé. sőőőt, még alatta is, mert nem fogsz hallani semmit.

ha high-end cucc, akkor minsőégi kábel nem árt. Az bezony zsebbe nyúlós

2016. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!