Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van aki ért Headset kábelezésé...

Kamaszka kérdése:

Van aki ért Headset kábelezésének javításához?

Figyelt kérdés
Nem működik a mikrofonom, valahol megtört a kábel, felnyitottam a bal fület ahova befut a főkábel, és rögtön felkeltette a figyelmem hogy a kék,réz,és piros vezetékek közül a pirosból 2-van. Az egyik bejön majd megy tovább a jobb fülbe, a másik bejövő pedig nem csatlakozik sehova. De én úgy tudom hogy a kék a mikrofon huzalja, mot akkor hogy van ez? A piros lenne az mégis és lejött a forrasztás? A Mikrofon foglalatába jelenleg egy réz színű van bekötve egyedül.

2016. nov. 18. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha 1 fotót töltenél fel róla.
2016. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Töltök én szívesen de vártam hogy valaki esetleg jelentkezik-e és vele privátban megkonzultálni lényegesebben kényelmes lenne mint itt komment formájában.
2016. nov. 18. 21:58
 3/3 nontau ***** válasza:
Célszerű kicserélni az egész kábelezést. A kinai réz nem az igazi. Sajnos ezek a hibák amiket célszerű nem javítani!!! A színek nem segítenek, két jack dugója van, egy a "hangszorókhoz" megy, egy a mikrofonhoz. Mezei Ohm mérővel kimérhető melyik szakadt, a mikrofon ha kondenzátor nem biztos, a szín közömbös nem szabvány, amilyen volt a gyárban olyannal csinálják.
2016. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!