Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem indít el semmit az Xbox...

Nem indít el semmit az Xbox 360-om. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013 végén vásárolt konzolt, Xbox 360 E 250gb. Elindítom az Xbox-ot, betölt ahogy kell, rámegyek egy játékra/alkalmazásra/bármire, hogy indítsa el, lefagy. Ki kell nyomni a boxot mert nem lehet csinálni vele semmit. Újra bekapcsolom, "Play GTA V", lefagy. Semmit, még egy YouTube-ot sem hajlandó elindítani, mindig lefagy. 100%-ban eredeti, 2 év aktív Xbox Live Gold-dal is használva volt, és nem kíméltem a gépet játék szempontjából, bár az utóbbi 1, 1.5 évben nem játszottam vele sokat, sőt. Se fless, se chip, se semmi, csak eredeti, Xbox Store-ban Xbox-on keresztül bankkártyával megvásárolt FLASH játékokkal(Microsoft account-hoz kötve) és eredeti dobozos játékokkal volt használva. Szóval semmi mutyi, minden eredeti, mégsem indul semmi és kivétel nélkül lefagy. Valami ötlet?


Csak normális válaszokat kérek, illetve Szombathelyi vagyok, nem fogom Pestre hurcolni szervizbe, meg USA-ba postázni, stb. Megértést köszönöm.



2016. nov. 19. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
pro bald meg hdd nelkul! ha nem megy ugy sem tuti cpu baja van!
2016. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!