Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox-ot lehet venni 30-40ezer...

Xbox-ot lehet venni 30-40ezer forintért úgy fél- 1 év múlva?

Figyelt kérdés
Nem értek ezekhez a kütyükhöz, mert én nem játszok ilyennel, azt se tudom, hogy mi a különbség a playstation és az xbox között. Viszont Egyik ismerősünknek van vmelyik és hozzá egy kinekt. Úgy gondoltam, hogy elkezdenék spórolni rá, félreraknék mindig egy kis pénzt, és úgy 1 év múlva tudnék venni egyet, mert a barátomat meg szeretném lepni vele. Gépen szoktunk játszani együtt, de nem találtunk több játékot, amit együtt lehetne játszani, és talán ezzel lehetne. De 100 ezret semmi ilyesmiért nem adnék ki, max. 30-50 ezer az, amit még megér számomra. Van esély ennyiért venni kséőbb szerintetek? Használtat nem szeretnék, mert ezek elég finom szerkezetek lehetnek és ha nem vigyáztak rá, lehe,t nem is működik, tehát lutri lenne a vásárlása
2016. nov. 20. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyjából 50-60k körül már lehet, hogy hozzájutsz használtan egy ilyen géphez. Egyébként a kinect kiegészítő önmagában kb 15-20k, maga az xbox 360 gépet már megkapod olcsóbban is. Pl. [link]


[link]

2016. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!