Milyen Xbox való nekem?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy csakis kinectes játékok miatt döntöttem a vásárlás mellett. Utánaolvasva, habár az xbox one szenzora sokkal jobb, a tartalom hiánya miatt 360as mellett döntöttem. Nem tört verziót akarok, azt a 10-20 kinectes gamet ami lesz majd, megveszem eredetibe, használtan. Az S és az E verzió között mi a különbség? Egyik helyen azt írták, hogy az E halkabb, kevesebbet fogyaszt, máshol pedig azt, hogy az E egy butított verzió ami gyorsabban is romlik.

2016. nov. 22. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az S és az E szinte teljesen megegyezik. Kb annyi a különbség, hogy az E modelnek (az S hez képest)

- kisebb

- jobb a hűtése

- tápja csendesebb mert passzív hűtésű

- gyakorlatilag csak HDMI csatlakozásra való (van valami AV port, de a klasszikus AV dugó nincs)

- nincs rajta optikai kimenet

- nem érintőgombos

- 4 USB van rajta 5 helyett


Semmi olyasmiről nem hallottam, hogy az E rosszabb lenne, de tény, hogy pár dugót lespóroltak róla. Amúgy én is Kinecteztem régen (sajna az xbox onenál elásták a kiegészítőt) nekem a Kinect Star Wars, a Disneyland Adventures, a Dance Central 3 volt a kedvencem.

2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!