Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hall effect szenzor jeleit,...

Dumph98 kérdése:

Hall effect szenzor jeleit, hogy lehet PC-re továbbítani?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Egy versenyautó szimulátort akarok építeni házilag(900°os kormány, 6sebességes H váltó és nyomásérzékelős pedálokkal kuplungal) az egészet egy pc kontrollerböl inditottam szoval a váltónak a fokozatai a pc kontroller gombjaira vannak bekötve. Na most a pedálokkal bajban vagyok mert azt tudom, hogy hall szenzorral és mágnesekkel lenne célszerű megcsinálni, de nem értem a logikáját, hogy hogy lehet a szenzorbol kijött elektronikai jeleket úgy átalakitani, hogy a játékra reagáljon szoval annyi gázt adjon a játék amennyire én nyomom a prdált, annyira fékezzen (nem tudom, hogy a játékokban a kuplung csusztatásának mennyire van szerepe. Videot láttam rola, hogy többen is csinálják igy csak a lényegét nem értem soha. A hall szenzorokat rá csatlakoztathatom a pc kontrollerre? Ha elmagyarázná nekem valaki azért nagyon hálás lennék :)

#nyomásérzékelés #Hall szenzor
2016. nov. 22. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!