Fujifilm finepix s9600-at szeretnék venni. Vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
esetleg érdekelne hogy hasonlo árba van-e jobb fényképezőgép
2010. ápr. 29. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép.

Mennyiért fogod venni?

2010. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

50-55ezer ft körül láttam expressz.hu-n

előbb el kéne adnom az s5800amat

2010. ápr. 29. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehezen beszerezhető model, jól sikerült darab, bár most már lassan 5 éves model.


Egyetlen rákfenéje a dolognak, hogy ez az összeg körül kezdődik a használt dslr gépek is.

Gyanítom az előző tulaj is vált.

2010. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen a DSLR gépek használtan kb. ennyiért mehetnek...

Az én nikon d40-em sem ér már többet.

Bár egy tükörreflexesnek ilyen alacsony árfekvésben komoly hiányosságai vannak, amit pénzzel lehet csak kompenzálni.

2010. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen, tudom hogy egy tükörrefis géppel nem lehet összehasonlitasni se a bridge gépeket, de lehet hogy pl a D40 is már csak annyit ér kb mint a finepix, de ha veszek hozzá normális obikat akkor már 2 finepix áránál vagyok.
2010. ápr. 30. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
s6500fd-t vegyél sztem, sokkal sokkal jobb a képe a 9600-nál, mégha kisebb gép is
2010. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gergoap ***** válasza:
Nálam is volt S9600-os, de végül az S6500-nél kötöttem ki. Képminőségben jobb! Igaz azért, meg csak 6Mp-eles.
2011. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdés már nagyon régen aktualitását vesztette. s6500 lett végül és nagyon elégedett voltam vele de azóta már Nikon D40 est használok szintén nagy megelégedéssel, jó érzés megtapasztalni hogy mekkora szakadék van a bridge és a DSLR között természetesen a DSLR javára. Bár a milcekkel most próbálják a lyukat foltozni de nem érzem igazán jó próbálkozásnak az áruk miatt.

most gondolkozok hogy 4/3ra váltok mert időközben rájöttem hogy telézni szeretek a legjobban és ott a 2* crop faktor nagy előny a D40 esem 1,5-ével szemben.

2011. nov. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!