Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri vásárolni xbox360-at?...

Berti12 kérdése:

Megéri vásárolni xbox360-at? 2016ban még megéri megvenni? ugy tudom 50000ft körül már hozzá tudok jutni.

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt saját magadnak kell eldöntened hogy személyesen neked megéri-e.


Ha azt nézzük hogy elég sok annyira nem régiben megjelent jó játék van rá, akkor megéri.


Ha azt nézzük hogy már jó ideje kifutó modell, és nem igazán fog már semmi új nagy név megjelenni rá, meg lassacskán talán semmi, akkor annyira nem éri meg.


Neked kell mérlegelni.

2016. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Péter Forgács válasza:
Hát ja de azért már 20k ért is kapsz annyiért megéri szerintem... :)
2016. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rgh-at vegyel!emulatorokkal jo!sokat ki lehet hozni belolle!ps2,gamecube,xbox classic jatekokat letolthetsz ra cim: theisozone download igy keress ra!
2016. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha gépet szeretnél vásárolní,akkor a 20k körűli gépeket,felejcsed el,mível ezek FAT XBOX360 Xenon,Zephyr,Falcon,Opus alaplapos valamelyíkük,és 3 hónapon belűl,általában aktív használat mellet,behalnak"Red Ring Of Death".Tapasztalatból beszéklek,mert az öcsémek is egy Xenon alaplapos fosstalicskája volt,amit 3×bütyköltem meg,de 4.-re behalt a GPU.Ha FAT gépet veszel,akkor csakis a Jasper alaplaposat érdemes megvenni,amit úgy tudsz beazonositani,hogy a tápegységén 150W teljesítményt írnak,a gép hátúlján pedig 12VDC,12,1A feszültség/áramerősség kell,hogy legyen,ez kb 25.000ft.Ez egy jó konstrúkció,nekem 3 évíg volt meg,amig eladtam,és tökéletessen működött.

Ha Slim gépet veszel akkor ne az újat 50.000ft-ért,mert az valószínüleg E szériás,és Winchester alaplapos,amit nem lehet okosítani!!!Sajnos csak használtan fogsz olyan gépet kapní,ami okositott,ha van benne persze az a bizonyos RGH.

De mindenképpen jó választás,ha ügyessen nézel körűl a neten.

2016. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!