Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szevasztok. Vettem egy samsung...

Szevasztok. Vettem egy samsung 32-es tv-t T32E310 monitor is egyben, ugye CL kártya megy bele, de a upc-s szaki nem tudta beállítani a csatornákat rajta, legalábbis elég hiányossan. Valyon van különbség a CL, CL+-os kártya között?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

CI és CI+

Nagy különbség van, ha a szolgáltató csak a CI+-t használja akkor nem megy semmi a kártyáról a CI-s tévében.

2016. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz szépen,értem csak az a baj hogy vannak csatornák,csak hiányos,meg a magyar betűket is furcsán irja ki ha a kártya csatornamenüjét nézem
2016. dec. 4. 07:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A betűknek semmi köze a CI-hez. Valószínűleg annyi csatorna megy mint kártya nélkül.

Magyar menüje van a tévének?

Firmware update?

2016. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze van,de a upc kint volt és azt mondta hogy a tv nem kompatibilis a upc CL kártyával....pfff
2016. dec. 6. 19:18
 5/7 A kérdező kommentje:
válasszak média boxot....
2016. dec. 6. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez becumizás. Egyébként már régi átverés ez a sima CI szlot, már régóta áttért minden szolgáltató a CI+ -ra, de még mindig tartanak a régi sztokkok a CI-ből. Vagy másodkézből vetted?
2016. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy cl+- os a kártya,de ez a tv nem viszi a upc kártyát,nekem is azt mondta a upc szerelő hogy válasszak boxot.akkor az van hogy nem azt a tv-t veszem amelyik tetszik,hanem ami a szolgáltatónak jó!basszák meg,azért köszi hogy írtál
2016. dec. 8. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!