Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha külföldi oldalról rendelünk...

Ha külföldi oldalról rendelünk fényképezőgépet lesz benne magyar menü?

Figyelt kérdés
Pl egy német oldalról Canon vagy Nikon gépet rendelek. Azokban van magyar menü, vagy van rá lehetőség telepíteni?
2010. máj. 1. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nagy biztonsággal mondhatom, hogy nem.


Sőt amit itt kapsz a boltban, azon is csak elvétve van magyar menü.


Google a barátod.


írd be a fényképezőgéped nevét, + "manual" vagy "datasheet" szót, és akkor letöltheted a kézikönyvét, amiben ha találsz magyar oldalakat, akkor jó napod van :P

2010. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2010. máj. 1. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én angliában kint vettem egy szuper samsung gépet. boltban megkérdeztem a srácot hogy van e benne magyar. azt mondtan nincsen. hazajöttem bekapcsoltam, és megnéztem a nyelveket. és láss csodát volt benne. :D
2010. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
már hogy tudná hogy mi van benne? még érettségije sincs, az csak egy szaros eladó! nem ért hozzá
2010. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!