Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nikon D szériából melyik a...

Nikon D szériából melyik a legjobb gép?

Figyelt kérdés
Hobbi fényképezésre használnám. A D40-en gondolkodtam. Arról vélemények?
2010. máj. 1. 11:16
 1/3 anonim válasza:

Nagyon jó gép, de a szériából egyik legjobb szerintem a D300 :)

Mellesleg sokáig használtam D40-et, és nagyon szép képeket csinál, nagyon egyszerú kezelni, kényelmes, és praktikus!:)

2010. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!

D szériából már van olyan is ami több, mint hobbi masina, pláne, ha a D40-et nézegeted.

Mellesleg D40-et már nem gyártják, helyette van a D3000 D5000 szettekben (asszem).


Nekem d40-em (szett) van. Tanulásra alkalmas, hogy lásd, hogy melyik beállítás, mit eredményez. Kb. fél év után kijönnek a hiányosságai (nincs a vázban fókusz motor, képstabilizátor, tükörfelcsapás, stb)

Persze ezeket lehet kompenzálni drágább objektívvel.


Ajánlani tudom, de nem vennék megint ilyet, vagy frissített társait, mert 6-9 hónap és "unalmas".


Ezeket én csináltam d40-nel: [link] :P

2010. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
D3000 a belépő, mindenképp ezt vedd, régit ne, mert hamar rájössz, hogy keveset tud, régi, stb.
2010. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!