H.Gyugyu kérdése:

8 éves fiúnak szeretnék xbox360-as játékot, amivel kicsit rásegíthetünk az angol nyelvtanulásra. Lehet bármilyen játék (sport, ügyességi, logikai) csak ne gyilkolós. Nem feltétlenül nyelvleckés, csak amiben az átlagosnál több angolt kap. Ötlet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Nem bántásból, de milyen olyan nem gyilkolós játék van, amit egy fiú szeret?


(4 lánytestvérem van, értelemszerűen én is lány vagyok, de érdekel)

2016. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Minecraft

#1:Fiú vagyok és szeretem a Minecreftot, kinectet.

2016. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oszinten en pl mondatokat, kifejezeseket a codbol illetve a gta4bol tanultam, egyik sem a gyerekbaratsagarol hires. 9 evesen (mar elotte is volt gepunk, azon is játszottam) kezdtem el veluk jatszani, most 16 vagyok, semmilyen dolgot nem tettem amik a jatekok eroszakosságára vezethetok vissza, nem olok nem nyuzok allatot, nem verekszem. Ha meg szobajohetnek akkor talan az autosjatekok, de ott nem. Tanul meg hetkoznapi kifejezeseket.
2016. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!